Категорії Інформація
Каси Додати подію
ANTYTILA
26 лютого 2023

ANTYTILA

Ціна: 55-150 GBP

Electric Brixton
Electric Brixton, Town Hall Parade, Brixton Hill, London SW2 1RJ
Купити квиток

Замовити квитки на "ANTYTILA"

26 лют., неділя

Про подію

Гурт "ANTYTILA" приїжджає до Лондона

Рок-гурт "ANTYTILA" виступить у Лондоні 26 лютого на сцені "Electric Brixton". Концерт обіцяє бути, як завжди, незабутнім, адже їхня музика здатна проникати у глибини душі, а слова пісень пробуджувати у серцях людей почуття свободи й сили.

Цей гурт, який увібрав у себе всю суть української національності та гідності, прагне донести світові, якою сильною буває людина, коли все здається безнадійним. Саме про це і буде їхній концерт — про силу духу, незламність, сміливість, біль, любов до Батьківщини й до сім'ї.

Квитки на "ANTYTILA" вже є у вільному доступі для купівлі, і на цій сторінці ви можете забронювати місця на подію. Більше заходів у Лондоні також можна знайти на сайті Kontramarka.

Більше ніж просто концерт

Український рок-гурт "ANTYTILA" впродовж багатьох років збирав великі зали і радував своїх шанувальників якісною музикою, піснями. Сьогодні їхні концерти та загалом уся творчість набуває нових смислів, адже кожен їхній виступ — це боротьба проти російської агресії.

Так, і цей концерт, який пройде в Лондоні, буде проведено з метою зібрати допомогу для бійців ЗСУ. Тож, коли ви співатимете в місці з "ANTYTILA" їхні пісні, пам'ятайте, що ви станете частиною великої Перемоги.

18+ ВХІД ЗА НАЯВНОСТІ ПАСПОРТА

GENERAL ADMISSION - ВХІД НА КОНЦЕРТ

MEET & GREET (ВХІД + ФОТО С АРТИСТОМ)

Артисти
Попереднє замовлення
Заявка на промо-код